Witacie w świecie frotte w firmie Kapatex, u nas znajdziecie wszystko z frotte , a może nawet więcej !

W 1996 r. Partnerzy biznesowi Pavel Janeba i Jan Rosenkranz odpowiedzieli na zapotrzebowanie rynku na haftowaniemotywu na tekstylnich i założyli Kapatex s.r.o ..

Oryginalna oferta ręczników z haftowanymi imionami poszerzyła się o szlafroki oraz inne tekstylia na zamówienie. Imona zmieniły sie na logo, a firma szybko stała się mocnym graczem dla partnerów B2B .

frotery logo blac III

W 2016 roku firma wprowadziła na rynek markę FROTERY®. Produkty frotte marki FROTERY® chrakteryzują się wysoką jakością bawełny, funkcjonalnością i wzornictwem. Ręczniki i ręczniki kąpielowe mają wysoką gramaturę, dzięki czemu są bardzo chłonne, miękkie w dotyku i dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Bawełniane szlafroki o różnych kształtach doskonale nadają się do łazienek, hoteli oraz jako prezent reklamowy. Specjalizujemy się w niestandrdowej produkcji reklamowych ręczników, szlafroków oraz asortymentu dziecięcego i hotelowego.

Własna produkcja, opakowanie i stała dostępność produktów na magazynie to główne powody, dla których tak wiele agencji reklamowych i firm współpracuje z Kapatex.

HURTOWA SPRZEDAŻ FROTTE

Nasz magazyn ma duże zapasy produktów frotte, które mogą zaspokoić niemal każde zapotrzebowanie.
Dostarczamy do ponad 500 punktów sprzedaży detalicznej i sieci w całym kraju. Współpracujemy ze wszystkimi krajami Uni Europejskiej.

Oferujemy:

Ręczniki frotte, ręczniki kąpielowe i szlafroki

Haft

Druk

Tkanie

Produkcję na zamówienie

Opakowanie

Kapatex jest wiodącym producentem i dostawcą reklamowych ręczników frotte na rynku krajowym jak również na rynkach europejskich.

Nasze frotte dostarczmy głownie do agencji reklamowych.